Barzdaskutes . Kaip pasirinkti barzdaskute ?

barzdaskutes

Barzdaskutes ar verta ji pirkti?

Kiekvienas vyras pažino skutimosi procesą. Nėra vieningos nuomonės apie geresnį ir patogesnį skutimąsi metodą. Brutalus macho naudoja pavojinga skustuvo peilį.

Mūsų svetainėje rasite informacijos apie pavojingo skustuvų skutimąsi metodą. Kažkas pasirenka tradicinę skustuvą. Jei manote, kad patogiausias ir moderniausias būdas atsikratyti nepageidaujama barzda yra barzdaskute, mes paruošėme medžiagą Jums.

Kaip pasirinkti barzdaskute ?

barzdaskutes

Viskas priklauso nuo kelių veiksnių:

 • odos tipas ir jautrumo išoriniams dirgikliams laipsnis;
 • noras naudoti papildomą kosmetiką;
 • individualūs pageidavimai – palikti lengva barzda arba pilnai nuskustas veidas.

Barzdaskutes tipai

Barzdaskute su tinkleliu;

Daugelis vyrų renkasi būtent šitus modelius, nepaisant to, kad skutimosi rezultatas negali būti vadinamas pilnai nuskustu – ant veido liks nereikšmingo ilgio plaukai. Populiarumo paslaptis yra paprasta – šiuolaikinė mada rodo, kad dabar madinga kai pas vyra lieka trumpi plaukai.

Savybes:

 • fiksuotas peilis su daugybe skylių,kuris primena tinkleli;
 • judamas peilis – judėjimo greitis – 2-3 kartus per sekundę.

Rotacine barzdaskute ;

Tokių modelių įrenginys leidžia pasiekti puikiai sklandų skutimąsi, kurį galima palyginti su tradiciniu skustuvą su ašmenini.

Kaip naudoti elektrinį skustuvą, kad išvengta dirginimo?

Šie praktiniai patarimai padės jums pasiekti puikiai lygią odą be bėrimų, žaizdų ir paraudimo:

 1. Veikkite lėtai – net jei skubate, netrinkite savo veido skustuvo. Tai ne pagreitins procesą, be to, barzdos skutimas taps traumingesnis.
 2. Laikykitės plaukų augimo krypties ir sekite ją. Veido metu plaukai gali augti 4-5 skirtingomis kryptimis. Pavyzdžiui, virš lūpų iš apačios į viršų, ant skruostų iš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę, ant kaklo iš apačios į viršų.
 3. Jei reikia, drėkinkite odą. Tvirtumas, lupimasis, sausumas – tai visi požymiai, kad viršutiniuose epideminio sluoksniuose pažeidžiamas hidrobalansas. Oda drėkinama po skutimosi.

Skutimosi būdai

Atsikratyti veido plaukų gali būti drėgnas, ir sausas metodas. Norėdami suprasti, kuris iš jūsų yra geriausias jums, apsvarstykite kiekvieno privalumus ir trūkumus.

Drėgnas metodas :

Drėgnu skutimosi metu oda yra garinama ir ištepamos specialiomis putomis o tada – losjonu.

Šio metodo privalumai yra tokie:

 • Oda atrodo švari, drėgna ir sveika.
 • Peiliai švelniai sklinda ant veido, rizika, kad oda bus pažeista, yra minimali.
 • Skutimosi procesas yra patogesnis ir malonus.

minusų galime išskirti: skutimo galvutė turi būti plaunama po naudojimo – nepakanka šepečio ar kempinės.

Sausas metodas :

Techniką dažnai naudoja užimtiems žmonės, neturintiems pakankamai laiko skustis.

Pliusai :

 • Nereikia naudoti papildomų kosmetikos priemonių.
 • Patogus verslo kelionių ir kelionių metu.
 • Po procedūros skustuvą galima valyti šepečiu.

Minusai :

 • Pavojus sudirginti oda.
 • Nepageidaujami pojūčiai.

Geriausios barzdaskutes

Barzdaskute Xiaomi Mijia Electric Shaver

barzdaskutes

Kinijos milžinas Xiaomi gamina aukštos kokybės rotacinius elektrinius skustuvus. Vienas iš jų yra „Mijia Electric Shaver“ barzdaskute , kur gali nuskusti net trumpiausią plauka, bet yra skirtas visų pirma kietai odai.

Prietaisas turi galvą su trijų judančių peilių. Jis lengvai išardomas ir valomas. Kiekvienas asmenis turi dvi eilių peilių: 10 dvigubų ir 5 viengulių. Gamintojo teigimu, juos gamina Japonijos ir Švedijos įmonės.

Prisitaiko prie įvairių veido kontūrų ir neleidžia praleisti barzdos plaukus. Neperšlampami vandeniu, todėl galite skustis putomis. Yra IPX7 sertifikatas. Produkto medžiaga – plastikas.

Įmontuota baterija birba valandą. Visiškai įkraunama užtrunka dvi valandas. Jis veikia labai tyliai, bet skrenda barzda greitai. Šeriai pjauna po šaknimi, todėl oda mažai dirgina.

Tarp trūkumų – kada skutot pernelyg ilgus plaukus, gali sukelt skausmą. Norėdami to išvengti, skustis ne rečiau kaip kas tris dienas.

Pirkti – http://ali.pub/3edrqn

XiaoMi Home Electric – mini elektrinis skustuvas

pirkti Barzdaskute

Toje pačioje parduotuvėje yra mini elektrinis skustuvas, kurį patogu pasiimti kelionėje.

Jis yra kokybiškai surenk-tas, kaip ir analogas, tačiau jis turi tik du peilius, mažesnius matmeniu. Skutimasis, žinoma, nėra toks greitas ir švarus, bet xiaomi barzdaskute kaina tik 17 euru .

Šis gyvūnas taip pat atsparus vandeniui, galima skustis kaip sausu ir drėgnu metodu. Akumuliatorius įkraunamas net 8 valandas ir veikia – 45 minutės.

Pirkti – http://ali.pub/3ee0bt

KEMEI KM 2801

pirkti

Kinijos kompanija „Kemei“ yra viena iš Azijos grožio ir sveikatos produktų rinkos lyderių. Taigi, pusė visų elektrinių skustuvų, kurie parduodami „AliExpress“, priklauso šiam prekės ženklui. Numatoma KM 2801 versija turi labai prieinamą kainą. Tiesą sakant, ji visiškai išreiškia savo vertę. Prietaisas puikiai tinka tiems, kurie dar nėra susidūrę su elektro barzdaskute ir nori išbandyti veikimo principą. Dėl įmontuotos baterijos „Kemei KM 2801“ taip pat yra patogi naudoti kelionei. Ūsų ar barzdos savininku, trimmerio buvimas bus aiškus pliusas.

Pirkti – http://ali.pub/3ee0ga

TINTON LIFE 1280

barzdaskutes.

Šis „TINTON LIFE“ aparatas gali būti vadinamas stipriu viduriu, turintis savo privalumų ir trūkumų. Iš privalumų labai patraukli kaina, drėgmės apsauga ir puiki komplikacija. Dėžutėje rasite ne tik barzdaskute, bet ir kelius priedus (trimeris ir prietaisą, skirtą plaukams kirpti), taip pat patogų laikiklis visiems priedams. Iš minusų: per ilgas įkrovimo laikas (jei naudojate prietaisą ne iš tinklo, bet iš įmontuotos baterijos, tada vieną darbo valandą, užtruks apie 8 valandas įkrovimo) ir pernelyg agresyvų poveikį jautriai odai. Tuo pačiu metu elektrinis skustuvas, taip pat jo pakuotė atrodo reprezentatyvi ir tinka, pavyzdžiui kaip dovana.

Barzdaskutes kaina – http://ali.pub/3edtlc

JINDING 8850

Barzdaskutes . Kaip pasirinkti barzdaskute ?

Jei tradicinė trijų diskų rotacinė sistema per silpna jums, logiškas sprendimas būtų, pavyzdžiui, padidinti ašmenų skaičių iki penkių. Gamintojas išdidžiai vadino gautą dizainą 5D. Tačiau daugelis pasitenkintų klientų atsiliepimų patvirtina, kad toks mechanizmas iš tikrųjų skuta geriau. Be to, papildomi antgaliai su ašmenimis galima nupirkti is „AliExpress“ kaip atskirą produktą. Tai dar kartą įrodo aukštą prietaiso kokybę.

Pirkti – http://ali.pub/3eduyj

KEMEI KM-2016 barzdaskutes

Barzdaskutes . Kaip pasirinkti barzdaskute ?

Pagrindinį „Kemei“ skustuvų modelį galima įsigyti beveik nemokai, bet jums nereikėtų kelti aukštų reikalavimų. Technikas atlieka pagrindinę funkciją – sklandžiai, švariai ir be dirginimo skleidžia, o visa kita turėtų būti laikoma tik veikimo ypatybėmis. Tarp jų yra gana vidutiniškas trimmeris, mažas atsparumas dilimui (papildomi peiliai jau įtraukti į standartinį rinkinį, kuris, viena vertus, pabrėžia pardavėjo susirūpinimą, o kita vertus, aiškus patarimas dėl peiliuku kokybe)Tačiau, jei ieškote universalu ir biudžetinio modelio arba nenorite permokėti už nereikalingų funkcijų, „Kemei KM-2016“ bus puikus sprendimas.

Kaina tik 9 eur – http://ali.pub/3edw1t

KEMEI AERCS212HQ

Barzdaskutes . Kaip pasirinkti barzdaskute ?

Pažangesnis „Kemei“ tinklelio modelis turi keturis peilius, trijų ašių plūduriuojančią galvutę ir turi nedideliu ekraną (nurodo akumuliatoriaus įkrovimo procentą). Kartu su sklandžiu ir švariu skutimu vienas pagrindinių šios versijos privalumų yra talpi baterija: S212HQ akumuliatoriaus veikimo trukmei yra 1,5 valandos (pakrovimas 6-8). Ypač svarbu tiems, kurie dažnai nori keliauti ir buti nuskustu. Deja, įmontuotas trimerio kokybė vis dar palieka daug kokybes klausimu. Tie, kurie ketina nusipirkti skustuvą kaip dovaną, turėtų atsižvelgti į tai, kad pardavėjas siunčia užsakymą ne originalioje pakuotėje, bet plastikiniame maišelyje kuris nėra itin patrauklus.

Bardaskutes – http://ali.pub/3edxvj

BRAUN 3050CC

Barzdaskutes . Kaip pasirinkti barzdaskute ?

Manome, kad Vokietijos kompanija „Braun“, kaip ir jos produktai, nereikalauja papildomo įvedimo. Taip, tikriausiai daugelis nenaudojo šios prekės ženklo technologijos, bet visi apie ji girdėjo. Barzdaskute Braun 3050cc šis prietaisas pagamintas is aukštos kokybės materialu ir sąžiningai surinktas. Būtų tiesiog beprasmiška išvardyti daugumą teigiamų modelio aspektų ir privalumų, nes šiuo atveju visi jie (atsparūs vandeniui, talpi baterija, turtinga įranga ir tt) yra savaime suprantami. Galima įjungti automatinę valymo sistemą, todėl nereikia rankiniu būdu valyti skustuvo. Pagrindinė pardavėjo kaina nėra labai viliojanti, todėl rekomenduojame palaukti nuolaidų.

Jeigu jums tinka musu pasiūlymu galite išrinkti viena is šitu – http://ali.pub/3edzyz

Laikymas ir priežiūra

Kiek ilgai dirbs barzdaskute? Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kaip jūs prieziuresite prietaisą.

Barzdaskutes . Kaip pasirinkti barzdaskute ?

Jei pageidaujate šlapio skutimosi metodo, skutimo galvutę reikia nuplauti po tekančiu vandeniu.

prieš tai:

 • Atjunkite prietaisą nuo tinklo – įsitikinkite, kad įrenginys ir laidai nera drėgni.
 • Ant skutimo galvutės padėkite šiek tiek muilo.
 • Įjunkite prietaisą ir praskalaukite tinklelį po tekančiu vandeniu.
 • Išjunkite prietaisą ir išardykite, kol jis visiškai išdžius, ir tada surinkite jį atgal.

Jeigu jus skutotės sausu budu tada reikė daryti taip :

 • Atjunkite įrenginį nuo lizdo.
 • Išimkite skutimo galvutę ir apsauginį tinkleli.
 • Šepečiu nuvalykite plaukus.
 • Sumontuokite prietaisą i pradinė padėti.

Laikykite barzdaskutes sausoje vietoje, pageidautina spintoje.

Svarbu! Įkraukite prietaisą tik kaip to reikia.

Nelaikykite įkrovimo lizdo nuolat. Tai sutrumpins prietaiso tarnavimo laiką.

Like this post? Please share to your friends:
Minoxidil Lietuva. Plaukai ir barzda.
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: