Pirkti mezoroleris. Mezoterapija plaukams ir barzdai ar padeda?

mezoroleris bazdai

Kas yra mezoroleris?

Mezaroleris – tai kosmetologijos prietaisas, kurį sudaro ergonomiška rankena ir judantis ritinėlis, padengtas plonomis adatomis. Skirtingo intensyvumo adatų taškinis poveikis stimuliuoja kapiliarų kraujotaką ir užtikrina gilų maistinių medžiagų įsiskverbimą į plaukų folikulus. Prietaisas pasirodė esąs veiksmingas nuplikimo gydymui, dažnai mezoroller, naudojamas skatinti barzdos augimą. Adatos volo įtaka sustiprina plaukų folikulus ir skatina aktyvų naujų plaukų atsiradimą.

Pirkti mezoroleris. Mezoterapija plaukams ir barzdai ar padeda?

Demoroleriu poveikis.

Naudojant mezoroller skatina kolageno gamybą, padidina odos stangrumą ir elastingumą. Tuo pačiu metu padidėja plaukų tankis. Akupunktūra stimuliuoja kapiliarinę kraujotaką ir pagerina plaukų folikulų mitybą. Dėl gydymo kurso barzdos augimą pagreitina vidutiniškai 200-300%. Ypač veiksmingas naudojimas kartu su medicininėmis ar kosmetinėmis priemonėmis.

mezaroleris

Siūloma naudoti su minoxidil.Procedūrą galima atlikti namuose ne daugiau kaip 3 kartus per savaitę. Šio metodo trūkumas yra galimas diskomfortas ir skausmas, atsirandantis, jei padarote klaidą pasirinkus adatų ilgį. Kitas pavojus – sunkus odos dirginimas ir infekcija. Tačiau tokios problemos gali pasireikšti tik tuo atveju, jei nesilaikoma higienos taisyklių ir netinkamai prižiūrima prietaisą.

Pirkti mezoroleris

http://ali.pub/3bepv1

Namuose naudokite prietaisą su ne ilgesnėmis kaip 0,5 mm adatomis. Stimuliavimo ir odos atkūrimo periodo keitimas leis pasiekti norimą rezultatą.

Mezoterapijos kokteiliai

Mezorolerio rūšis

Svarbu pasirinkti tinkamą įrankį. Mezorileriai klasifikuojami pagal adatos ilgį ir paskirtį:

  • medicininė (adatos ilgis daugiau kaip 1 mm) – naudojama tik medicinos įstaigose, siekiant kovoti su randais, strijomis;
  • Kosmetiniai (adatos ilgis 0,5-1,0 mm) – grožio salonų meistrai naudojasi gilumoms raukšlėms pašalinti;
  • naminis (adatos ilgis iki 0,5 mm) – tinkamas plaukų augimui skatinti, plaukų folikulų stiprinimui.

Papildomi priemones

Mezoterapija be vaistų ir kosmetikos gaminių komponentų nesukels greitų rezultatų. Tarp medicinos priemone pasirinksime stimuliuojančią minoksidilo 5% tirpalą kuris padeda nauju plauku augimą.

Kaip naudoti mezoroleri ?

Prieš manipuliavimą oda ir barzda kruopščiai nuplaunami ir išdžiovinami. Leidžiama naudoti kosmetines emulsijas arba serumą. Augimo zona apdorojama vertikaliai, horizontaliai ir įstrižai po 10 kartų. Draudžiama stumti volą jėga.

Po naudojimo pakartotiniai užtepkite serumą ir leiskite jam absorbuotis. Procedūrą gali lydėti lengvas diskomfortas ir deginimas. Odos padidėjusio jautrumo atveju patartina 15 minučių naudoti raminančią kaukę. Paskutinis žingsnis bus apsauginio kremo naudojimas.

Po procedūros, mezoroller turi būti sterilizuojamas specialiu septiku arba medicininiu spiritu.

Rekomendacijos

Gydymo kursų trukmė turėtų būti suderinta su dermatologu. Dermorolerio dažnio naudojimas priklauso nuo adatų dydžio:

  • ilgis iki 0,3 mm – kasdien;
  • 0,5 mm ilgio – kartą per savaitę;
  • ilgis 1,0-1,5 mm – kartą per mėnesį (kosmetologijos salone);
  • daugiau kaip 1,5 mm – kartą per 2 mėnesius (medicinos įstaigoje).

Naudojimo instrukcija

Valymas prieš procedūrą

mezoroller

Prieš naudojimą dezinfekuokite volelį.

Mažos adatos įsiskverbia į odą ir todėl pirmiausia turite jas dezinfekuokite. Supilkite dermoroleri į antiseptinį tirpalą. Palikite jį 10 minučių.
Kaip antiseptika, galite naudoti vandenilio peroksidą arba chlorheksidiną. Galite naudoti ir 70% medicininio spiritą. 70 proc. spiritas yra geresnis nei 90 proc., Nes jis greitai neišgaruoja.
Po 10 minučių išimkite ritinėlį ir pakratykite antiseptinį perteklių. Leiskite jam išdžiūti kelias minutes.

Pirkti mezoroleris:


http://ali.pub/3bepv1
pirkti mezoroleris

Nuplaukite odą šiltu vandeniu. Labai svarbu pradėti procedūrą švaria oda. Pavyzdžiui, jei norite kruopščiai nuvalyti odą, valimui galite naudoti minkštą putą veidui. Muilo ar dušo želė ir vanduo tinka kitoms kūno dalims. Svarbiausia yra atlikti procedūrą ant švarios odos: bet koks kasdieninis valiklis bus tinkamas.

dizenfekcija mezoroleris

Dezinfekuokite odą, jei naudojate ilgas adatas. Ilgesnės adatos prasiskverbia į odą ir gali sukelti infekciją. Jei naudojate ilgesnes nei 0,5 mm adatas, taip pat turėtumėte dezinfekuoti odą. Švelniai nuvalykite veidą antiseptiku rankoms ir odai.

2. Mezoterapija namie

pirkti mezoroleris

Jei norite, pirmiausia naudokite anestezinį kremą. Dauguma žmonių nėra jautrūs adatoms, bet jei nesate vienas iš jų ir jautrūs skausmui, pirmiausia galite taikyti anestezinį kremą. Ypač jei naudojate dermarolerį su adata, kurios ilgis yra 1 mm ar daugiau. Uždenkite lidokaino kremą į naudojimo mezorollerio plotą ir palaukite 20 minučių, kol kremas pradės veikti.

mezoterapia

Braukite voleliu vertikaliai. Pradėkite nuo bet kurio tikslinės srities krašto. Paleiskite „mezoroller“ iš viršaus į apačią. Jei dirbate su veidu, venkite vietovės aplink akis. Tada pakelkite dermoroleri iki pradinio taško ir vėl nuvilkite. Pakartokite 6 kartus. Pastumkite i Šona mezoroller ir pakartokite. Tęskite tol, kol neapeisite aplink visa veidą.
Jei naudojate ritinėlį su ilgomis adatomis, pvz., 1 mm ar daugiau, gali atsirasti kraujo lašelių („kraujo rasos“). Tačiau, jei yra daugiau kraujo, procedūra turėtų būti nutraukta.

dermoroleris

Sukite volą horizontaliai. Pasukite plotą horizontaliai, pradedant nuo viršaus arba apačios.

Cia galite pirkti mezoroleris :
http://ali.pub/3bepv1

pirkti mezoroleris

Baigti procedūrą per dvi minutes. Ypač svarbu laikytis šio laiko dirbant su veidu. Su mezoterapija labai lengva persistengti, ypač ant veido odos. Todėl, jei įmanoma, bus tikslinga kiekvieną sesiją apriboti iki dviejų minučių.

3. Valymas po procedūros

svari oda

Nuplaukite veidą. Baigę mezoterapija, nuplaukite veidą. Galite naudoti tik vandenį, nes jau išvalėte veidą, ir jums reikia tik nuplauti kraujo lašus. Jei pageidaujate, naudokite švelnų valiklį.

kauke

Drėkinti odą. Draikinomasis kremas padeda odai atsigauti po procedūros. Pavyzdžiui, drėkinanti audinio kaukė padės drėkinti ir gydyti odą. Arba galite taikyti serumą. Po procedūros serumas įsiskverbia į mikroproskiles giliau į odą.

nuplavimas

Mezoroleris plaunamas su muilu ir vandeniu. Nuplaukite su indų plovikliu ir karštu vandeniu. Indų ploviklis pašalina mažiausias kraujo ir odos daleles nuo dermoreoleriu. Į švarų indą įpilkite muilo ir vandens. Padėkite motorolerį į vandenį ir atsargiai pajudinkite juos iš vienos pusės į kitą.

dizenfekcija

Po naudojimo dezinfekuokite volelį. Pašalinkite drėgmės perteklius. Supilkite mezorollerį antiseptiniame tirpale (chlorheksidinas, vandenilio peroksidas arba 70% medicininis spiritą). Palikite 10 minučių. Leiskite jam išdžiūti ir padekite laikymo dėžute.

Pirkti mezoroleris iš aliexpress:

Paprastas mezoroleris 540 adatų.

http://ali.pub/3bepv1

Profesionalus medicinines mezoroleris:

http://ali.pub/3beqhl

Like this post? Please share to your friends:
Minoxidil Lietuva. Plaukai ir barzda.
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: